Sen Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Hayat pahalılığının milletimizi bunalttığının farkındayız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Hayat pahalılığının son periyotta milletimizi bunalttığının farkındayız” diyerek, “Yine biz bunu çözeceğiz” sözünü kullandı.

Hayat pahalılığının milletimizi bunalttığının farkındayız
14 Ağustos 2023 - 12:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 22’nci Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle bir görüntü ileti paylaştı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iletisinden satır başları…

– Girdiğimiz her seçimden 1. çıkarak bugünlere geldik. Partimizin hangi kademesinde olursa olsun, bu kutlu davada emek veren her kardeşime teşekkür ediyorum. Birinci günden bugüne sandıkta verdiği dayanakla AK Part’nin yanında olan aziz milletimin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum.

– 14 Mayıs’ta Meclis ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki uğraşlarınız için başka ayrı teşekkür ediyorum. Seçim sürecinin siyasi tarihimizde başka bir yeri olacağına inanıyorum.

– Bizim bu muhterislerle kaybedecek vaktimiz yok. Bize düşen misyon bir yandan milletimize verdiğimiz vazifeleri yerine getirmek bir yandan 2024 mahalli idari seçimlere gece gündüz hazırlanmaktır.

– Seçimlerde elde ettiğimiz muvaffakiyetlerin gerisindeki gerçek budur. Hayat pahalılığının son periyotta milletimizi bunalttığının farkındayız. Yeniden biz bunu çözeceğiz.

– Sarsıntıda 104 milyar lira yük verdi. Milletinbeklentisini karşılıksız bırakmadık. Vesayetle boğuşurken karşımızdaki gücün hudut tanımayan ceberrutluğunu biliyorduk.

– İktisat üzerinden çevrilen oyunları biliyoruz. Belediyede emaneti alıp ehline vereceğiz. Lokal seçim için şimdiden çalışmaya başlayın.

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2023 - SEN HABER