Sen Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Genç liderler ve girişimciler etki yaratıyor

Genç Önderler ve Teşebbüsçüler, en büyük Başkanlarını Anıtkabir’de ziyaret ederek, akşamında Ankara iş dünyası ile network programında buluştu. 

Genç liderler ve girişimciler etki yaratıyor
13 Ağustos 2023 - 16:00


Genç Başkanlar ve Teşebbüsçüler, en büyük Önderlerini Anıtkabir’de ziyaret ederek, akşamında Ankara iş dünyası ile network programında buluştu. 

Uluslararası Genç Önderler ve Teşebbüsçüler Derneği JCI Çankaya ve Bahçeşehir şubeleri  işbirliği ile gerçekleşen programda liderlik ve girişimcilik gelişimine katkı sunuldu.

Uluslararası Genç Başkanlar ve Teşebbüsçüler (JCI) Derneği’nin Çankaya ve Bahçeşehir şubeleri liderleri ve idare konseyi üyeleri Ankara’da bir ortaya gelerek Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıtkabir’de ziyaret etti. His dolu anların yaşandığı resmi merasimde, JCI Çankaya Lideri Hazal Betül YILMAZ’ın mozole’ye çelenk bıraktı ve JCI Bahçeşehir Lideri Burcu Çoban’ın resmi deftere yazı yazdı.

Aynı gün akşamında Ankara İş Dünyasını bir ortaya getirmek için JCI Çankaya konut sahipliğinde JCI  Altınel Hotel’de “JCNETWORK İş Dünyası Buluşmaları” düzenlendi.  Her ayın birinci Cumartesi düzenlenen JCNetwork Buluşmasına Türk Dış Ticaret Vakfı Genel Sekreteri Sn Mustafa Dik’in Onur Konuğu olarak katıldı. Geceye 30 farklı bölümden kamu, büyükelçilik ve özel dal temsilcilerinden oluşan 50 kişi katıldı.

JCNetwork gecesinde açılış konuşması yapan JCI Çankaya Lideri Hazal Betül YILMAZ, Dernek çalışma alanları ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken “2023 yılının başından bu yana 100’ü aşkın aktiflik ve toplantı düzenlediklerini, Ankara İş Dünyasını bir ortaya getirmek ve güçbirliği ile daha nitelikli projelerin gerçekleşmesine vesile olmak için 3. Defa düzenlenen bu gecenin her ay devam edeceğini ve farklı vilayetlerde de tıpkı format ile JCNetwork Buluşmalarının olacağını” söylerken JCI Bahçeşehir Lideri Burcu ÇOBAN ; Gündüz Anıtkabir ile başlayan programın devamında network gecesi ile Ankara İş Dünyasından bireyleri tanımanın memnunluğunu lisana getirirken, Ankara ile İstanbul ortasında işbirliğinin devam edeceğini belirterek memnunluğunu iştirakçiler ile paylaştı.

 “Derinlemesine Networking” aktifliği ile geceye devam eden Volkan Yörütken, Networking’in genişlemek yerine derinlemesine olmanın daha tesirli olacağını tabir ederek düzenlediği aktiflikte tüm iştirakçilerin takdirini topladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet roofbet

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2023 - SEN HABER