Sen Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

“Gönlüne Yük Etme Beni” ile Emrah Çalapkulu’dan duygusal bir hit

Ünlü müzisyen Emrah Çalapkulu, duygusal müzikleriyle kalpleri fethetmeye devam ediyor.

“Gönlüne Yük Etme Beni” ile Emrah Çalapkulu’dan duygusal bir hit
12 Ağustos 2023 - 2:36


Ünlü müzisyen Emrah Çalapkulu, duygusal müzikleriyle kalpleri fethetmeye devam ediyor. Son yapıtı “Gönlüne Yük Etme Beni”, dinleyicilere gerçek ömür tecrübelerinin müzik kelamlarına dönüştürüldüğü bir müzik seyahati sunuyor.

“Sözü ve Müziği Emrah Çalapkulu’na ilişkin “Gönlüne Yük Etme Beni”, sanatkarın müzikal yeteneklerini ve duygusal derinliğini bir sefer daha ortaya koyuyor. Kendine has stili ve güçlü vokaliyle tanınan Çalapkulu, bu yapıtında dinleyicileri duygusal bir seyahate çıkarıyor.

Şarkının düzenlemesini ise müzik dünyasının yetenekli isimlerinden Mehmethan Dişbudak üstlenirken, müzik görüntüsünün direktör koltuğunda Buğra Karacam oturuyor.

“Gönlüne Yük Etme Beni”, büsbütün gerçek yaşanmış olayların derin bir hisle müzik kelamlarına dönüştürüldüğü bir başyapıt olarak nitelendirilebilir. Sözlerindeki samimiyet ve müziğin dokunaklı melodisi, dinleyicilerin kendilerini müziğin duygusal atmosferinde kaybetmelerini sağlıyor.

Gönlüne Yük Etme Beni 11 Ağustos Cuma Günü 388+ etiketiyle dijital platformlarda ve Emrah Çalapkulu’nun YouTube kanalında yayında.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2023 - SEN HABER