Sen Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Vaat Holding, Basın Ekspres’e 3 milyar TL’lik yatırım yapacak

İnşaat dalındaki yatırımlarına devam eden Vaat Holding, İstanbul’daki Basın Ekspres’te ikinci projesini hayata geçirecek. Holding bünyesinde faaliyet gösteren Vaat Yapı’nın imzasını taşıyan proje 25 bin metrekare arsa üzerinde konut, ticari ünite ve otelden oluşacak.

Vaat Holding, Basın Ekspres’e 3 milyar TL’lik yatırım yapacak
11 Ağustos 2023 - 1:00

Vaat Center markasıyla yapılacak ve 653 konut, 41 ticari ünite ile 5 yıldızlı otelin yer alacağı projenin yatırım fiyatı ise 3 milyar TL olarak açıklandı. Yapılan açıklamada, Vaat Center’da 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire tiplerinin yer aldığı belirtilerek “88 metrekareden 184 metrekareye kadar değişen daire seçeneklerinin yer aldığı proje spor ve toplumsal donatı alanlarıyla da konforlu bir hayat sunuyor” sözlerine yer verildi.

Şirket açıklamasında, “Basın Ekspres sınırının yüksek yatırım pahalı lokasyonu Güneşli’de konumlanan Vaat Center, ticari üniteleri ve oteliyle bölgenin yeni merkezi olacak. 653 konut, 41 ticari ünite ve 5 yıldızlı otelin yer alacağı proje mimarisi ve donatılarıyla Güneşli’nin yenilenen siluetinde de ayrışacak.

Bölgenin gereksinimlerine hitap edecek ticari üniteleriyle hareketli ve 24 saat yaşayacak bir kent merkezi olarak öne çıkacak Vaat Center, konutlarıyla da sakinlerine ayrıcalıklı bir ömür alanı sunmayı amaçlıyor” denildi.

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2023 - SEN HABER