Sen Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Aksigorta Müşterileri Tiktak’tan Kiralayacakları İlk Araçta İndirim Kazanıyor

Taşınabilir uygulaması ile pazaryeri üzerinden müşterilerine sunduğu hizmet ağını genişletmeye devam eden Aksigorta, araç kiralama uygulaması Tiktak ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Aksigorta müşterileri Tiktak’tan yapacakları birinci kiralama sonrasında 250 TL armağan Tiktak puanı kazanacak.

Aksigorta Müşterileri Tiktak’tan Kiralayacakları İlk Araçta İndirim Kazanıyor
08 Ağustos 2023 - 9:00


Mobil uygulaması ile pazaryeri üzerinden müşterilerine sunduğu hizmet ağını genişletmeye devam eden Aksigorta, araç kiralama uygulaması Tiktak ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Aksigorta müşterileri Tiktak’tan yapacakları birinci kiralama sonrasında 250 TL armağan Tiktak puanı kazanacak. 

Yeni kuşak sigortacılık anlayışıyla eser ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Aksigorta, pazaryeri üzerinden müşterilerine sunduğu hizmet ağına bir yenisini daha ekledi. Araç kiralama uygulaması Tiktak ile iş birliği gerçekleştiren Aksigorta, bu kapsamda müşterilerinin Tiktak’tan kiralayacakları birinci araç için 250 TL armağan Tiktak puanı kazanmasını sağlayacak. 15 dakika ve üstü tüm kiralamalar için geçerli olan kampanyada, birinci kiralama başlatılırken provizyon ekranında kampanya kodu alanına bireye özel olarak verilen kodun yazılması gerekiyor. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar birinci kiralama sonrası puan hesabına otomatik olarak yatırılacak. Aksigorta ve Tiktak ortasında gerçekleştirilen iş birliği sonucu gerçekleştirilen bu kampanya 31 Ağustos 2023 tarihine dek devam edecek.

Aksigorta’nın taşınabilir uygulaması, müşteriler için öteki tüm kanallarla entegre olacak dijital bir hizmet noktası sunuyor. Bu sayede müşterilere çoklu kanal özgürlüğü sağlaması ve Aksigorta’nın farklı dallardaki iş birlikleriyle müşterilerine daha fazla kıymet yaratabilmesinin yanı sıra acente ve müşteri ortasında yeni bir bağlantı kurma biçimi sağlayacak dijital bir platform olmasıyla öne çıkıyor. Araç kiralama uygulaması Tiktak’ın yanı sıra GastroClub, Brisa, Kidolog, Petopy, Pronet, e-taşın, Easyvize, Easytravel ve Servislet ile iş birliği gerçekleştiren Aksigorta, Aksigorta Taşınabilir üzerinden müşterilerinin mümkün risklerine karşı önleyici takviyeler sunmayı amaçlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2023 - SEN HABER