Sen Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

TÜRK HAVA YOLLARI A.O.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

TURK HAVA YOLLAR 2023-07-25 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! TURK HAVA YOLLAR ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

TÜRK HAVA YOLLARI A.O.( Özel Durum Açıklaması (Genel)
26 Temmuz 2023 - 21:00

TÜRK HAVA YOLLARI A.O.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Hususa Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

İştirakimiz İdare Kurulunca Kontrolden Sorumlu Komite’ye Komite Lideri olarak Bağımsız İdare Şurası Üyesi Sn. Şekib Avdagiç’in, Komite üyesi olarak Bağımsız İdare Konseyi Üyesi Dr. Melih Şükrü Ecertaş’ın Kurumsal İdare Komitesi’ne Komite Lideri olarak Bağımsız İdare Şurası Üyesi Doç . Dr. Fatmanur Altun’un, Komite üyeleri olarak İdare Heyeti Üyesi Sn. Ramazan Sarı ile Sermaye Piyasası Heyeti II-17.1 nolu Kurumsal İdare Bildirisi mucibince Yatırımcı Münasebetleri Müdürü Sn. Mehmet Fatih Korkmaz’ın
Riskin Erken Saptanması Komitesi’ne Komite Lideri olarak Bağımsız İdare Konseyi Üyesi Dr. Melih Şükrü Ecertaş’ın, Komite üyesi olarak Bağımsız İdare Şurası Üyesi Sn. Şekib Avdagiç’in   İcra Komitesi’ne İdare Konseyi Lideri Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın İcra Komitesi Lideri, Prof. Dr. Mecit Eş’in İcra Komitesi Lider Vekili olarak Doç. Dr. Murat Şeker’in, Sn. Şekib Avdagiç’in ve Sn. Ramazan Sarı’nın ise İcra Komitesi Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1175208

BIST

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2023 - SEN HABER