Sen Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Ekonomi ve siyaset gündemi – 21 Temmuz 2023

İktisat ve siyaset gündeminde öne çıkanlar…

Ekonomi ve siyaset gündemi – 21 Temmuz 2023
21 Temmuz 2023 - 15:00

1- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenecek “Orta Vadeli Program Çerçevesinde Türkiye ve İstanbul İktisat Gündemi” başlıklı toplantıda iş dünyasının temsilcileriyle bir ortaya gelecek. (İstanbul/09:00)

2 – Güç ve Olağan Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Rönesans Güç Paydaşlık Kontratı İmza Merasimi’ne katılacak. (İstanbul/ 09:30)

3 – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gebze OSB-Darıca Metro Sınırı Ray Kaynak Merasimi’ne iştirak edecek. (Kocaeli/11:00)

4 – Türkiye İstatistik Kurumu, Ocak-Mart devrine ait hane halkı yurt içi turizm istatistiklerini, Mayıs ayı ziraî girdi fiyat endeksi ve Haziran ayı motorlu kara taşıtları datalarını açıklayacak. (Ankara/10:00)

5 – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Haziran ayına ait kurulan ve kapanan şirket istatistiklerini yayımlayacak. (Ankara/10:00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Venezuela Dışişleri Bakanı Yvan Gil ile Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilciliğinde ortak basın toplantısı düzenleyecek. (İstanbul)

asibet roofbet

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2023 - SEN HABER